Detská stomatológia

Zdravé zuby už od malička!

Postaráme sa aj o Vaše ratolesti

Náš tím zubných lekárov a dentálnych hygieničiek sa postará aj o Vaše deti. Nie sme špecializovaným pracoviskom detskej stomatológie, no ponúkame všetky štandardné služby aj Vašim deťom:

Starostlivosť o detský chrup

Naučíme Vás, ako sa správne starať o ústa Vašich ratolestí od útleho veku. Prvé kroky sa dajú robiť už vo veku kojenca, keď dieťatko ešte zuby ani nemá. Staršie deti naučíme techniku umývania zubov primeranú ich veku a zručnosti. Správne návyky sú dôležité už od malička, preto sa neváhajte informovať.

Naše hodnoty a výsady

Prosím, navštívte nás spolu s Vašimi ratolesťami skôr, než ich začne niečo bolieť, alebo objavíte prvý kaz. Je dôležité, ak prvý kontakt so zubným lekárom a prvé návštevy neboli hneď spojené s bolesťou. Máme metódy, ako dieťatko nahovoriť na zubné ošetrenie, no NEOŠETRUJEME deti proti ich súhlasu. Násilným ošetrením by sme totiž mohli spôsobiť dieťaťu traumu, ktorej by sa nemuselo zbaviť ani v dospelom veku. Prichádzame do kontaktu aj s pacientami, ktorí majú veľký strach so zubného ošetrenia a nevedia si ho ani logicky vysvetliť.

Objednajte sa ešte dnes!

Objednate sa telefonicky v rámci našich otváracích hodín, radi Vám pomôžeme s čímkoľvek.